Gençler Rezistans Isı Sanayi ısıtıcı sistem ve ekipmanları sektörüne yeni bir soluk ve anlayış getirmek amacıyla 2008 yılında Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu.Firmamız, konusunda uzman üretim ve idari personeli ile hizmet vermektedir. Uluslar arası kabul görmüş kriterlere uygun kaliteli üretimi ve kurumsallaşma doğrultusunda yapılanması ile firmamız yurt içi ve yurt dışı ısıtıcı sektöründe çok parlak işlere imza atacaktır.

Isıtıcı eleman ve ekipmanları, yaşantımızın her alanında yer almaktadır. Kullandığımız fırından, ütüye, çamaşır makinesinden, şofbene kadar ısıtıcı ekipman ve teknolojilerine ihtiyaç duymaktayız. Günlük hayatımızda bu kadar öneme sahip ürünlerin, üretiminde de kalite anlayışı ile Gençler Rezistans Isı Sanayi, iddialı bir konuma sahiptir. Kaliteli üretimimizi, mümkün olan en uygun fiyatlarla sunarak, sektörümüzde birinci sınıf bir üretici ve tedarikçi olma yolunda ilerleyeceğiz.

Bu amaç ve ilke ile hareket eden firmamız, bünyesinde sektörünün en kaliteli üretim ve idari personelini istihdam etmektedir. Kalite anlayışından asla taviz vermeyen firmamız, ısıtıcı ekipmanlarında kullanılan en kaliteli ham maddeleri işleyerek ve kalite kontrol proseslerini en üst düzeyde uygulayarak, birinci kalite ürünler üretebilmektedir.

Bu ideallerimizin gerçeğe dönüştürülmesinde, uzun yıllara dayanan engin sektör deneyimimizin büyük desteği olmaktadır.Belirttiğimiz amaç ve sağlam altyapımız sayesinde, sektörde hem iç hem de dış pazarlarda başarılı olacağımıza inancımız tamdır.
Kalite,doğruluk,uygun fiyat ve sosyal sorumluluk bizim düsturumuzdur.

Gençler Rezistans Isı Sanayi